insta telefon fb Youtube pinterest
telefon

O firmie

Creoarti O stopień wyżej!
Creoarti Maciej Dwojak to firma z korzeniami sięgająca początków XX wieku. Znajduje się w Skarżysku-Kamiennej, w samym sercu Centralnego Okręgu Przemysłowego (COP). Założycielem firmy był mój dziadek, który był cenionym rzemieślnikiem. Następnym pokoleniem  był mój ojciec. Tutaj - niestety z powodu systemu - działalność ograniczała się do drobnych prac w przemyśle metalowym. W nowej rzeczywistości gospodarczej firma została zarejestrowana w 2003 r. Pod nazwą Creoarti Maciej Dwojak.

Tym razem to ja zacząłem podążać za moją pasją - nie zapominając o tradycji rodzinnej i o tym, czego nauczyli mnie przodkowie. Początkowo firma wykonywała bramy, ogrodzenia, balustrady, siatki i różne elementy wyposażenia domu i ogrodu (łóżka, lampy, stoły). Dla  bram wykonanych przez nas montujemy systemy automatycznego wjazdu. Tutaj możemy zaoferować wiodącym światowym producentom automatyki - CAME, NICE, FAAC.

Z czasem - ze względu na oczekiwania klientów - w naszej ofercie pojawiły się: balustrady ze stali nierdzewnej połączone ze szkłem i drewnem. W tym samym czasie zaczęliśmy robić schody na konstrukcji metalowej. Tutaj możemy pochwalić się schodami ze stopniami ze szkła, drewna i metalu. Każdą z naszych realizacji - nawet najmniejszą - poprzedza projekt komputerowy (AUTO-CAD) - co w przypadku nowych unikalnych pomysłów ma ogromne znaczenie - daje możliwość zaprezentowania naszej wizji zamówienia. Wiele osób i firm zaufało nam i naszym pomysłom, z czego jesteśmy najbardziej dumni. Przykłady realizacji wspólnych ustaleń z klientami można znaleźć w galerii zdjęć. Zawsze staramy się coś doradzić, aby wynik końcowy był najlepszy. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Początkowo nasza firma działała lokalnie - teraz nasze projekty można znaleźć nawet na Islandii.